Interne competitie

In Proeflokaal Hooghoudt wordt op de meeste maandagavonden de interne competitie gespeeld om het clubkampioenschap (partijen tellen niet mee voor rating).
Onze competitieleider doet zijn best om iedereen elke maandagavond aan een geschikte tegenstander te helpen voor partijen van 90 min (+ 30 seconden per zet) of van 60 minuten (+ 30 seconden per zet). Je zult hier schakers van verschillende niveaus tegenkomen, van beginner tot GM.
Anders dan bij andere clubs is het bij SISSA niet doodstil tijdens de partijen, maar wordt er gezellige muziek gedraaid en wordt er gezellig gekletst. 
Als een partij is afgelopen, wordt er vaak nog een potje snelschaak gespeeld of een kaartje gelegd. 

De laatste maandag van de maand wordt vaak een andere competitievorm gespeeld, zoals snelschaken of rapid. 

Play-offs

Hoofdgroep 1 2 3 4 Totaal
1. Kenneth Muller X 1 ½ 1½/2
2. Mathijs de Jong X 0 0 0/2
3. Sjoerd Rookus 0 1 X 1/2
4. Edim Salihbegovic ½ 1 X 1½/2
B-groep 1 2 3 4 Totaal
1. Wouter Manenschijn X 1 0 1/2
2. Carl Hoekstra X 1 1 2/2
3. Niels Brand 0 0 X 0/2
4. Ruben Bloemhof 1 0 X 1/2
C-groep 1 2 3 4 Totaal
1. Niels Timmer X 1 1 2/2
2. Enno Scheffer X 1 1 2/2
3. Marcel Pouw 0 0 X 0/2
4. Maarten Roorda 0 0 X 0/2

Stand

Interne 21-22 – Proeflokaal Hooghoudt

Ronde 20 – 02/05/2022.

1JordiKenneth Muller½-½
2Mathijs de JongEdim Salihbegovic1-0
3Niels BrandCarl Hoekstra½-½
4Wouter ManenschijnRuben Bloemhof1-0
5Niels TimmerEnno Scheffer½-½
6Maarten RoordaWout Kranendonk1-0
7Lieuwe de JongRogier Be½-½
8Freerk ReitsmaMerlijn Heijmans1-0
9Vincent ZandstraKarel van der Leest0-1

Interne 21-22 – Proeflokaal Hooghoudt

Ranglijst na Ronde 20 – 02/05/2022

PosNameGmsWDLScoreSBgrAClPAB
1Kenneth Muller181044149.0137.2511
2Mathijs de Jong14932144.0149.7510
3Sjoerd Rookus13832139.0146.0010
4Edim Salihbegovic9711135.0159.0010
5Jordi9621129.0130.0000
6Jorik Jonker7520127.0136.7500
7Wouter Manenschijn18927126.0113.0000
8Carl Hoekstra12543122.0115.2510
9Niels Brand16736122.096.5010
10Willem Sipkema5401119.0123.0010
11Anne van Putten7322116.0114.5001
12Ruben Bloemhof12615116.0102.7500
13Niels Timmer19829115.088.7500
14Enno Scheffer10514114.0111.5000
15Marcel Pouw16637112.095.0000
16Maarten Roorda12606112.094.0000
17Lydia van Altena1100110.0110.0001
18Freerk Reitsma10505110.082.5000
19Paul van Velthoven3201109.097.7510
20Karel van der Leest11506109.080.7510
21Benjamin van der Woude3201107.0109.2500
22Tjeerd Santema3201107.0108.2500
23Lieuwe de Jong3120107.0104.2500
24Joan Martinez Sequi6303106.097.7500
25Dionne Wigboldus1100105.0109.7500
26Anne-Dirk1100105.0108.7500
27Anton1100105.0108.0000
28Jorn Torenbosch1100105.0106.2500
29Maurice1100105.0106.2500
30Mattia1100105.0105.0000
31Thomas1100105.0104.2500
32Wout Kranendonk13517105.082.7500
33Rogier Be17629105.063.7500
34Justin3111103.091.7500
35Sophie Welling2101102.099.5000
36Gerritjan Sloots2101102.099.5000
37Pieter S.2101102.097.5000
38Jerom2101102.096.5000
39Raymon Oord2101102.095.2500
40Henrick Visser2101102.092.5000
41Minne2101102.092.5000
42Yang Hang Tang2101102.091.0000
43Eric Jan Walinga1010101.0100.2500
44Daniel Meijer1010101.0100.2500
45Pieter (14-02)1010101.099.2500
46Anne van der Veen1010101.099.2500
47Chandan5203101.085.7500
48Aurore Gay8134101.075.7501
49Stef7124100.081.7501
50Remco Jelsma6204100.075.5010
51Rick de Kleine1441999.065.0001
52David201198.094.0000
53Benjamin V.201198.093.5000
54Dimitri100197.094.7500
55Benjamin van Manen100197.093.7500
56Rutger (14-02)100197.093.2500
57Pieter100197.092.7500
58Jelle100197.091.5000
59Casper Rupert100197.091.2500
60Damian100197.091.2500
61Tim100197.091.0000
62Bart100197.091.0000
63Ben van Os100197.090.7500
64Casper100197.090.7500
65Jelmer100197.090.5000
66Paul ten Vergert100197.090.5000
67Oscar200294.082.0000
68Merlijn Heijmans820692.065.5000
69Vincent Zandstra18111663.022.2501