Rapidcompetitie

De rapidcompetitie, waarin we partijen van 20 minuten p.p.p.p. spelen, bestaat uit 12 rondes verspreidt over 4 maandagen. Degene na deze 12 rondes bovenaan staat mag zichzelf een jaar lang rapidkampioen noemen.

Stand + Uitslagen

Ronde 6 – 28/11/2021.

1Maarten RoordaKenneth Muller0-1
2Niels BrandCarl Hoekstra1-0
3Wouter ManenschijnEdim Salihbegovic½-½
4Gertjan HaanRogier Be1-0
5Niels TimmerDionne Wigboldus0-1
6Jorn TorenboschAnne van Putten½-½
7JeromStef0-1
Ronde 5 – 28/11/2021.

1Kenneth MullerNiels Brand0-1
2Maarten RoordaGertjan Haan1-0
3Carl HoekstraNiels Timmer1-0
4Edim SalihbegovicAnne van Putten1-0
5StefDionne Wigboldus0-1
6JeromRogier Be0-1
Ronde 4 – 28/11/2021.

1Anne van PuttenKenneth Muller0-1
2Niels BrandEdim Salihbegovic1-0
3JeromMaarten Roorda0-1
4Rogier BeCarl Hoekstra0-1
5StefNiels Timmer0-1
6Dionne WigboldusGertjan Haan0-1
Ronde 3 – 27/09/2021.

1Kenneth MullerKris1-0
2Karel van der LeestMarcel Pouw0-1
3Anne van PuttenNiels Brand½-½
4Edim SalihbegovicMartijn1-0
5JemteWouter Manenschijn0-1
6Yang Hang TangMax1-0
7Freerk ReitsmaVincent Zandstra1-0
8Maarten RoordaDylan Prentner½-½
9Rick de KleineRianne1-0
Ronde 2 – 27/09/2021.

1KrisEdim Salihbegovic1-0
2Marcel PouwAnne van Putten½-½
3Yang Hang TangKenneth Muller0-1
4MaxKarel van der Leest0-1
5Niels BrandMaarten Roorda1-0
6Wouter ManenschijnDylan Prentner1-0
7MartijnFlorian Schimmel1-0
8Freerk ReitsmaRick de Kleine1-0
9RianneJemte0-1
Ronde 1 – 27/09/2021.

1Edim SalihbegovicFreerk Reitsma1-0
2JemteMarcel Pouw0-1
3Kenneth MullerMartijn1-0
4Dylan PrentnerNiels Brand½-½
5Wouter ManenschijnYang Hang Tang0-1
6Rick de KleineMax0-1
7Anne van PuttenRianne1-0
8Vincent ZandstraKris0-1
9Florian SchimmelKarel van der Leest0-1
Stand na ronde 6 – 28/11/2021
PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Kenneth Muller6501122.00-120.015.00182717221825
2Niels Brand6420122.00120.017.50174419911700
3Marcel Pouw3210111.0-1-120.513.25186516051872
4Edim Salihbegovic6312110.00-120.510.25204515292090
5Maarten Roorda6212110.01220.08.75180916251826
6Wouter Manenschijn4211108.02119.010.25168514861694
7Gertjan Haan3201107.0-1118.010.50198817622000
8Carl Hoekstra3201107.0-1-119.09.50179517201800
9Karel van der Leest3201107.0-1119.09.75174417440
10Dionne Wigboldus3201107.0-1-217.59.50161317871600
11Freerk Reitsma3201107.01218.59.75130313841300
12Anne van Putten6132102.00-222.07.50154716561530
13Jorn Torenbosch1010101.01117.58.75189215301900
14Niels Timmer310299.0-1118.57.00159014801600
15Rogier Be310299.0-1-217.56.00150316131500
16Stef310299.01-116.56.00140014131400
17Dylan Prentner302199.0-1-219.07.75121716201200
18Rick de Kleine310299.01115.05.259081146900
19Vincent Zandstra300299.00-116.55.75798550800
20Jerom300391.03317.04.5013817751400